Ogłoszenie

Dopisujcie sobie kasę co sobotę!!!

#1 2008-03-11 20:33:22

Głąb

http://img505.imageshack.us/img505/9946/2cranfqja3.gif 1 Hokage

12083966
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 0
Punktów :   -4 

Informacje

,,Hebi’’ jest organizacją założoną przez Uchiha Sasuke. Została ona utworzona po zamordowaniu Orochimaru – sennina z Konohy oraz założyciela Wioski Ukrytego Dźwięku. Jak już nam wiadomo, był on nauczycielem Sasuke. Jednak prawdziwym jego priorytetem było przejęcie ciała Uchihy w celu uzyskania Sharinganu. Po co? Po to, aby udoskonalać swoje techniki i wzrosnąć w sile. Lecz jak to mówią - uczeń przerósł mistrza i pewnego dnia, kiedy Orochimaru chciał dokonać „przeniesienia”, został zamordowany przez własnego ucznia. Spytacie – po co Sasuke uczył się pod jego okiem? Otóż prawda jest taka, że potrzebował on większej siły, aby dokonać od dawna planowanej zemsty na starszym bracie – Itachim. Był on aktualnie jednym z najsilniejszych członków organizacji Akatsuki. Jest to główny cel powstałej oto organizacji ,,Hebi’’, która w wolnym tłumaczeniu oznacza „wąż”. Prawdopodobnie nazwa ta ma powiązanie z senseiem założyciela. Dlaczego? Ponieważ Sasuke Uchiha posiadł wszystkie umiejętności, które nauczył go Orochimaru. Automatycznie nasuwa się nam więc, że ma to ze sobą związek. Pierwsza wzmianka o Hebi pojawiła się w 352 odcinku mangi. Jednak informacje o jej członkach są nam znane już 347 chapterze. Są nimi: Juugo, Suigetsu, Karin.
http://www.senpuu.net/fotki/postacie/karin.gifKarin: Nie znamy jej głównego celu dołączenia do organizacji, ale przypuszczalnie ma to związek z Uchihą. Już od pierwszego spotkania widzimy, że Karin dzieli jakieś uczucia do chłopaka. Nie przepada również specjalnie za swoimi towarzyszami (prócz Sasuke co jasne). Suigetsu strasznie ją irytuje, co wiąże się z ich ciągłymi kłótniami a samego Juugo się obawia. Czuje lęk, ponieważ mężczyzna jest nieobliczalny i może w każdej chwili zaatakować. Karin ma niesamowitą zdolność wyczuwania i określania pozycji osób z wysokim poziomem chakry. Niepozorna dziewczyna w okularach, a posiada ogromne zdolności. To skłoniło Orochimaru, aby Karin stacjonowała w południowej bazie. Mimo wszystko obawiała się Sannina i dlatego też była mu posłuszna.
http://www.senpuu.net/fotki/postacie/suigetsu.gifSuigetsu:Chłopak pochodzący z wioski Kiri – Gakure. W młodości był uważany za drugiego „Diabła Zabuzę”, który przypuszczalnie był jego ojcem. Był bratem Hauzukiego Mangetsu.W swoich walkach nad nikim się nie litował, a nad swoimi ofiarami pastwił się do samego końca. Zanim przystąpił do organizacji nie wiadomo za szczególnie, dlaczego został uwięziony w komorze z wodą. Suigetsu ma niesamowite zdolności, w których używa wody. Potrafi zamienić się w ową ciecz. Jest to prawdopodobne spowodowane faktem, że przeprowadzano na nim eksperymenty. Przebywał również na tej samej stacji co Uchiha Sasuke. Był mu wdzięczny za to, że uwolnił go z wodnej komory, powodując tym samym, iż stał się w końcu wolny. Po tym incydencie wstąpił do organizacji Hebi.
Jakie główne cele kierowały Suigetsu wraz ze wstąpieniem do drużyny?
Otóż z tego co nam wiadomo, chce on zebrać wszystkie miecze, które należały do „Siedmiu Mistrzów Miecza Ukrytej Mgły”. Uważa, że jeśli będzie przebywał z Sasuke, znajdzie je o wiele szybciej. Pierwszym jaki znalazł był Kubikuri Houcho, który należał do Momochiego Zabuzy. Kolejnym celem Suigetsu jest Hoshikage Kisame – partner Uchihy Itachiego.
http://shamanaruto.com/dossiers/hebi/juugo.pngJuugo: Mężczyzna przebywał w północnej bazie, gdzie Orochimaru przeprowadzał najgorsze eksperymenty. Juugo został zamknięty w celi. Nie mógł z niej wychodzić, gdyż była zamknięta wieloma kłódkami i łańcuchami. Kilka razy próbował popełnić nawet samobójstwo. Na szczęście w owym czasie znalazł się ktoś, kto potrafił wesprzeć chłopaka. Tą osobą był Kaguya Kimimaro. Tylko on potrafił uspokoić Juugo oraz powstrzymać od zamierzonych prób samobójczych. Dzięki niemu Orochimary mógł stworzyć przeklętą pieczęć.
Juugo to niezwykle wrażliwa osoba. Najchętniej by nie walczył, żył w zgodzie z naturą. Mimo tego jest niesamowicie nieobliczalny. Mała kłótnia może doprowadzić do okropnej rzeźni. Mężczyzna nie panuje wtedy nad sobą i nie zwraca uwagi na to czy jego przeciwnikiem jest wróg, czy też towarzysz.
Jest on jedyną osobą, która nie miała specjalnych powodów do przystąpienia do Hebi. Chciał on jednak zobaczyć na własnych oczach jaką siłą dysponuje Uchiha Sasuke – potencjalnie silniejsza osoba od jego najlepszego przyjaciela – Kimimaro. To w końcu z jego powodu zginęła najważniejsza osoba w życiu Juugo.
http://naruto-ninja.kc-korp.com/wp-content/uploads/thumb-uchiha%20oro.jpgSasuke Uchiha: Chłopak pochodzi z wioski Konoha – Gakure. W wieku 12 lat ukończył Akademię Ninja i wraz z Uzumakim Naruto oraz Haruno Sasukrą utworzyli drużynę ,,7” genninów. Jouninem, który miał starać się o ich wychowanie jako shinobi został Hatake Kakashi – jeden z najlepszych ninja w całej osadzie. Sasuke dorastał w samotności. Kiedy uczył się w Akademii, przeżył największą tragedię w swoim życiu. Otóż cały jego klan został zamordowany przez Uchiha Itachiego – starszego brata, który posiadł największy poziom Sharinganu. Młody Uchiha całe życie spędził myśląc o zemście. Właśnie to go skłoniło, aby stworzyć organizację Hebi i aby ten powód stał się priorytetowym celem grupy. W dzieciństwie potencjalnym największym przeciwnikiem Sasuke był jego towarzysz – Uzumaki Naruto, w którym zapieczętowano dziwięciogoniastego demona – Kyuubiego. Chłopak wzrastał w sile, czego nie mógł znieść Uchiha. W jego oczach Uzumaki stawał się coraz silniejszy od niego. Spowodowało to więc chęć uczenia się pod okiem Orochimaru – założyciela Oto – Gakure. Tak naprawdę Sennin chciał go wykorzystać, aby w przyszłości przejąć jego ciało. Jednak jak wiemy uczeń przerósł mistrza i kiedy Orochimaru chciał dokonać „przeniesienia”, Sasuke najzwyczajniej zamordował go. Tak oto zaczęły się początki organizacji Hebi.

Offline

 

#2 2009-04-01 08:37:57

Minato

http://img504.imageshack.us/img504/8460/sanninninja2dp6.jpg

Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 109
Punktów :   

Re: Informacje

Mówię Krótko I Na Temat:
Odchodzę Z Hebi Chcę Być dobrym Shinobi Kto chcę lidera w Hebi Pisać Mi Na Priv


Imie:Sasuke

Nazwisko:Uchiha(Mam Eternal Magekyou Sharingan)

Wygląd:tak jak Sasuke(shippuned)w Stroju Akatsuki

Pakt:Z Wężami


Ekwipunek:Dzwoneczki Do Egzaminów,Zwój Przywołań,Strój Sasuke Hebi,Strój Akatsuki.Przekreślona Opaska Wiosk Ukrytej w Liściach,Pierścień Suzuku

Natura:Raiton,Katon

Siła:????

Szybkość:????

Lewitacja:?????

Zręczność:?????

Cursed Seals:?????

Chakra:?????


Jutsu Podstawowe:Bunishin No Jutsu(Niematerialne Klony),Suimen No Waza(Chodzenie Po Wodzie),Kinobori No Waza(Chodzenie Po Drzewach),Kyuchyouse No Jutsu(Technika Przywołania),Kage Bunishin No Jutsu(Cieniste Klony),Nemuri(Uśpienie),Kai(Rozproszenie),

Techniki Sharingan:Amaterasu,Mangekyou Kado(Wezsanie do Innego Wymiaru)Tsukuyomi(Tortury Mangekyou Sharingana),Sussanno(Przyzwanie Bustwa Burzy),Shoushitsu(Błyskawiczny Teleport)Jutsu Raiton:Chidori,Chidori Nagashi,Chidori Kunai,Chidori Eisou,Dragon(Elektryczny Smok),Bunishin no Jutsu(Elektryczne Klony)

Ranga:Mistrz Eternal Mangekyou Shairngana

Demon: Niepotrzebóje Demona

Misje:????

A.????

B.????

C.????

D.????

M.???

E.?????

S.????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naprawa laptopów bydgoszcz domy w dobrym stylu zakład pogrzebowy targówek materace rehabilitacyjne materace hilding